نمایندگی کولرگازی و اسپلیت در کرج

نمایندگی کولرگازی و اسپلیت در کرج

نمایندگی کولرگازی و اسپلیت در کرج ، نمایندگی کولر گازی کرج مجموعه رضا سرویس با بهره گیری از دانش روز دنیا و با متخصصین مجرب خود به نصب و سرویس انواع برند های کولر گازی شامل (کولر گازی سامسونگ، کولر گازی ال جی، کولر گازی بوش، کولر گازی تراست و…) و حتی نمایندگی فروش کولر گازی هیوندا در کرج می پردازیم. نمایندگی کولرگازی و اسپلیت در کرج  ارائه دهنده تمامی خدمات فروش، نصب، راه اندازی  انواع کولر گازی و اسپلیت در کرج میباشد.

۱_ از اسپلیت‌ها یا کولر‌گازی استفاده نمائید که دارای اینورتر یا سطح مصرف انرژی A یا B باشند. اصولا اینورترها متناسب با میزان مصرف، دور مورد نیاز موتور (کمپرسور) را افزایش یا کاهش می‌دهند.

۲_ اگر در بالای واحد آپارتمانی مورد نظر شما سقف بام واقع شده است و شما در بالاترین طبقه ساختمان سکونت دارید، به دلیل تابش نور گرم خورشید به سقف ساختمان در تابستان و انتقال حرارت آن به واحد زیر سقف،ناگزیر باید به ازاء هر متر مربع از مساحت اتاق یا سالن بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ (BTU) ظرفیت برودتی در نظر بگیرید ولی اگر در طبقات وسط ساختمان ساکن هستید به ازاء هر متر مربع می توانید حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ (BTU) ظرفیت برودتی برای کولرگازی یا اسپلیت مورد نیاز خود در نظر بگیرید.

مثال:

برای یک هال نشیمن ۲۵ متری که در طبقه وسط ساختمان واقع گردیده. یک اسپیلت BTU 12000 با مصرف برق ۰٫۸ KW می تواند کافی باشد.

۳_ اگر ساختمان شما دارای کولر آبی است ولی بدلیل کانال کشی غیر اصولی وغلط آن یکی از اتاقها یا هال نشیمن خنک نمیشود. می توانید دریچه کانال کولر آن محل را ببندید و بجای آن برای آن قسمت یک اسپیلت یا کولر گازی مناسب طبق راهنمای فوق انتخاب نمائید.

در مورد اینکه چه مارک یا برندی را از انواع موجود در بازار انتخاب نمائیم، دقیقا نمی توان اظهار نظر کرد زیرا اولا این دستگاه‌ها همگی از نظر ساختار و قطعات مشابه هستند و ثانیا بر اساس اینکه چه ظرفیتی و چند پانل مورد نظر شما باشد. طیف محصولات آنها با هم متفاوتند ولی بطور کلی چون استفاده از کولر‌های اسپیلت و گازی نیازمند دریافت خدمات بعد از فروش مناسب می‌ باشند. بهتر است انتخاب شما به خوشنام ترین‌ها در زمینه خدمات بعد از فروش اختصاص یابد.

نمایندگی کولرگازی و اسپلیت در کرج

کولر گازی اسپلیت

کولر گازی و فروش اسپلیت در کرج به دو قسمت تقسیم می‌شود. یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور آن است. تا بتواند در محیطی دورتر از محل نصب پنل با حداقل صدا به‌ کارگیری شود. البته این نوع از کولر فضای بیشتری را نسبت به کولر گازی های پنجره ای و قابل حمل در بیرون از محیط به خود اختصاص می‌ دهد.

بهترین شرکت فروش کولر گازی کرج و فروشگاه کولر گازی در کرج شرکت رضا سرویس می باشد. برای خرید انواع اسپلیت و کولر گازی و انواع پکیج می توانید به رضا سرویس یکی از بهترین فروشگاه کولرگازی اسپلیت کرج می باشد مراجعه کنید.

فروش اسپلیت کرج

4_ اگر کنتور برق واحد شما ۲۵ آمپر است ، مجموع آمپراژ مصرفی اسپلیت‌ها یا کولر‌های گازی که انتخاب می نمائید نباید از ۲۰ آمپربیشتر باشد. البته آمپر ارائه شده در برق مصرفی اسپلیت‌ها، آمپر راه انداز و اولیه است و پس از راه اندازی معمولا جریان برق مورد نیاز حدود ۳۰% از آمپر راه انداز کمتر خواهد بود.

تبلیغاتی که شرکت های وارد کننده کولرهای گازی اینورتر مبنی بر کاهش مصرف برق ۶۰ درصدی در این کولرها دارند نه اثبات شده است و نه منطقی بطور مثال فرض کنید در ماه های تیر و مرداد که دمای هوا حتی به ۴۰ درجه هم میرسد. کولر شما و کمپرسور آن برای تامین دمای هوای دلخواه و مطلوب مثلا ۲۴ درجه تقریبا به صورت دائم در حال کار می باشند، به نظر شما آیا واقعا میزان کاهش مصرف برق صرفا بدلیل تبدیل برق متناوب شهری به جریان برق DC و استارت آرام دور موتور کمپرسور کولر اینورتر میتواند تا ۶۰ درصد باشد؟

فروش کولر گازی اسپلیت کرج

برای انتخاب اسپیلت دیواری مناسب جهت سرمایش و گرمایش محیط مورد نظر و فروش کولر گازی کم مصرف در کرج لازم است. که میزان متراژ محیط و تعداد اتاق های محیط را در نظر داشته باشید. و با توجه به آن ظرفیت اسپیلت را انتخاب نمایید. جدول محاسبه ظرفیت بر اساس متراژ محیط در صفحه اصلی کولر گازی درج شده است. به کمک آن می توانید اسپیلت مناسب را انتخاب نمایید. رضا سرویس جزو بهترین نمایندگی کولر گازی و انواع پکیج می باشد، که آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

دستگاه تا زمانی این کار را انجام می‌دهد که محیط به دمایی که از قبل توسط برنامه نویس به ترموستات دستگاه داده شده است، برسد. در این حالت کولر دمای محیط را کنترل کرده و نمی‌گذارد هوای محیط نه خیلی سرد و نه خیلی گرم باشد.
برای این که از کولرهای گازی در بیشتر مناطق استفاده کنند. این دستگاه را در انواع مختلفی روانه بازار کرده اند که مردم بتوانند از امکانات دستگاه بهره مند شوند. هر کدام از مدل‌ها و برند های کولر های گازی دارای اجزای زیر است.

این پست توصیه می شود

نظرات