برچسب انرژی اسپلیت

برچسب انرژی اسپلیت و کولر گازی :

یکی از مشکلات مشتریان در خرید کولر گازی (به خصوص اسپلیت) و البته دیگر لوازم برقی خانگی، برچسب انرژی این دستگاهها به دلیل مصرف برق بالای این وسایل است. انتخاب هوشمندانه در این زمینه، تضمین کننده قیمت‌های کم مصرف برق و پس انداز پول در دراز مدت است. برچسب انرژی کولر گازی، نشان دهنده میزان مصرف آن بر حسب استانداردهای روز جهان است.

برچسب انرژی اسپلیت از کلاه برداری تا واقعیت:

برای آگاهی از صحت برچسب‌های انرژی حتما به وبسایت تولید‌کننده اصلی محصول بروید تا از صحت آن آگاه شوید. تفاوت قیمت یک کولر گازی با گرید A تا گرید A++ معمولا در بهترین حالت ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است به همین دلیل گاهی برخی افراد اقدام به چسباندن برچسب A+++ می‌کنند. حتی دیده شده که گاهی فروشندگان محصولاتی با گرید انرژی B را به عنوان محصولات با کیفیت با گرید انرژی بالا به مشتریان می‌فروشند به همین دلیل مراجعه به وب سایت اصلی تولید کننده بسیار ضروری است. نمایندگی کولرگازی اسپلیت در کرج این اطمینان را در خرید یک محصول با کیفیت بالا به شما می‌دهد.

نمونه کولرگازی

به عنوان نمونه مثلا کولر گازی ال جی نکست تایتان با گرید انرژی B را به مشتری با گرید انرژی A++ داده‌اند آن هم به دلیل اینکه این مدل کولر گازی سیستم اینورتر دارد. درست است که آن سیستم کولرگازی اینورتر دارد ولی همگی مدلهای اینورتر دار گرید انرژی A و بهتر از آن را ندارند. در کولر گازی، علاوه بر سیستم اینورتر برای پایین آوردن مصرف دستگاه سیستم و برنامه های خاصی لازم است که باید همه آن شرایط را داشته باشد.

یا در مورد کولر گازی اجنرال مثلا مدل ASGS اینورتر که دارای برچسب انرژی A است را به عنوان A+++ به مشتری فروخته اند. در هر حالت مشاوره از فردی مطمئن و یا مراجعه به وب‌سایت‌های معتبر و یا وبسایت شرکت تولید‌کننده برای اطمینان از صحت حرفهای فروشنده بسیار ضروری است.

فروش کولر گازی کرج ما در مجموعه رضا سرویس فروشگاه کولر گازی در کرج با بهره گیری از دانش روز دنیا و با متخصصین مجرب خود به نصب و سرویس انواع برند های کولر گازی شامل (کولر گازی سامسونگ، کولر گازی الجی، کولر گازی بوش، کولر گازی تراست و…) به ویژه فروش کولر گازی کم مصرف در کرج می پردازیم. رضا سرویس یکی از بهترین نمایندگی کولر گازی کرج می باشد مانند نمایندگی فروش کولر گازی هیوندا در کرج و …

کولرگازی و اسپلیت

هنگامی که برای خرید کولر گازی در کرج در فروشگاه کولر گازی اسپلیت کرج اقدام می کنید. اولین نکته که حائز اهمیت می باشد. داشتن کارت گارانتی معتبر مربوط به محصول مورد نظر شما است. زیرا گویای ارائه خدمات و نحوه آن برای پس از فروش محصول مورد نظر می باشد. و همچنین نشانگر اصل بودن کولر گازی شماست.

سرویسکار کولر گازی در کرج

توجه داشته باشید که تاکنون (سال ۲۰۱۸ میلادی) هیچ مدلی از کولرگازی و در هیچ سایزی با گریدی بهتر از A++ و A+++ ساخته نشده است و مدلهایی با گرید بالاتر از A+++ همگی بر چسب های تقلبی هستند که فروشندگان ( البته نه همگی آنها ) بر روی آنها زده اند. برای بهترین عملکرد در مصرف انرژی A++ هم تعداد بسیار اندکی دستگاه وجود دارد که تولید شده اند که هنگام خرید اسپلیت باید به آن دقت کنید. برای خرید یک دستگاه کولرگازی اسپلیت با مصرف انرژی با صحت کامل با کارشناسان رضا سرویس در تماس باشید.

به یاد داشته باشید که هر چه مصرف انرژی کولر گازی شما کمتر و بهینه تر باشد، در دراز مدت هزینه برق شما کمتر خواهد بود و به همین جهت خرید کولرگازی های با برچسب انرژی A++ و A+ به صرفه تر از کولرگازی با برچسب انرژی B و C است. به خصوص در تابستان که مصرف برق بیشتر می شود.

حروف موجود روی گرید انرژی نمایانگر این است که مصرف انرژی دستگاه در چه مقیاسی رتبه بندی گردیده است.

گِرِید‌های مصرف انرژی:

گِرِید انرژی کولر گازی بسته به نوع کمپرسور و اینورتر بودن و یا نبودن آن از گریدهای انرژی A++ ، A+ ، A ،B ،C  و D تشکیل شده است. در این گریدها بهترین و کم مصرف ترین کولرهای گازی موجود در بازار دارای برچسب انرژی A++ هستند و بعد به ترتیب A+  و A دارای مصرف بهینه هستند و برعکس گرید های C و D نشان دهنده بیشترین مصرف انرژی است.

استاندارد مصرف انرژی کولر گازی وابسته به عوامل زیادی است که همه در نهایت موجب می‌شوند گرید نهایی مصرف انرژی آن تعیین شود. از جمله:

– مدل کولرگازی

– میزان عملکرد دستگاه بر حسب کیلووات (KW)

– میزان سرمایش خروجی دستگاه کولرگازی (اسپلیت) در حالت بیشترین قدرت دستگاه

– میزان باد خروجی دستگاه در حالت بیشترین قدرت کولرگازی

– عملکرد کولرگازی در هر یک از حالت های سرمایشی (کولر گازی ها) و گرمایشی (کولرگازی هایی که دو حالت دارند مانند اسپلیت)

– میزان سر و صدای موتور کولرگازی

کولر گازی و اسپلیت

هرچه گرید انرژی دستگاه شما بالاتر باشد، ویژگی ها و قابلیت های استفاده شده در آن پیشرفته تر می یاشد. برخی از سیستم های تهویه مطبوع با برچسب انرژی کارآمد مجهز به کمپرسور با سرعت متغیر بالا هستند که می توانند با حداقل ۲۵ درصد ظرفیت خود کار کرده و در عین حال دمای محیط را در بهترین حالت حفظ کنند.

برچسب انرژی را می توان یکی از اصلی ترین موارد و برچسب ها بر روی تمامی وسایل و لوازم برقی دانست.بر روی برچسب گرید انرژی شاهد اعداد EER که مخفف عبارت Energy Efficiency Ratio به معنای نسبت بهره وری انرژی است می باشیم.

ارائه خدمات رضا سرویس

خدمات پس از فروش به فرایندهای مختلفی اشاره می کند. که باعث می شود مشتریان از محصولات و خدمات فروشگاه کولر گازی و فروش اسپلیت در کرج رضایت کافی را داشته باشند. نیاز های مشتریان بایستی برآورده شود. رضایت مشتری از محصول یا کالا نقش مهمی در ترویج محصولات و خدمات سرویس دهندگان این موضوع دارد.

قیمت نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت کرج یک نکته کلیدی برای متمایز ساختن نمایندگی فروش از سایر فروشندگان می باشد. اهمیت قیمت‌ گذاری آنجا مشخص می‌شود. که ما برای مقایسه دو محصول مشابه، اول به قیمت آن نگاه می‌کنیم. می‌ دانید که همه چیز از همان نگاه اول آغاز می‌ شود. و ساده‌ ترین روش ممکن است برای انتخاب بهتر شما.

این پست توصیه می شود

نظرات