پکیج بوتان

توسط
در بوتان, تعمیر پکیج
پکیج بوتان

دراین مقاله تصمیم گرفتیم پکیج بیتا یکی از انواع بوتان را مورد بررسی قراردهیم.

پکیج بیتا یکی از انواع پکیج بوتان:

شرکت بوتان در سال ۱۳۹۷ توانست به کمک مدیران و مهندسین حرفه ای خود توانست پکیج گرمایشی به نام بیتا تولید کند.

بیتا  زیر نظر شرکت توسعه قطعات الیکا از زیر مجموعه های کارخانه  پکیج بوتان طراحی می شود و دلیل تولید بیتا مقرون به صرفه بودنش از لحاظ اقتصادی بوده است.

مرغوبیت پکیج بیتا:

پکیج بیتا ازنظرمرغوبیت سطح مناسبی دارد به دلیل استفاده از قطعات و متریال کاملا مرغوب و درجه یک و با مصرف کمترین انرژی آبگرم فوری و بدون نوسان دما را فراهم می کند.

در آن از از پمپ های سیرکولاتور سه سرعته  استفاده می شود که باعث افزایش بازدهی آن می شود.

رسوب پذیری:

البته پکیج بیتا رسوب پذیری کمی دارد به علت اینکه در آن از دو مبدل حرارتی برای تامین آبگرم مصرفی و آب مدار گرمایش مجهز به فناوری توربولاتوراستفاده می شود که همچنین باعث ضریب حرارتی بالا می شود.

مجهز به سیستم عیب یاب:

پکیج های بیتا مطابق جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و همسو با فناوری های نوین ساخته شده اند که مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیکی هستند، که همین ویژگی موجب شده در صورت ایجاد هر نوع خطا در عملکرد دستگاه به صورت کدهای ارور روی پنل نمایشگر به کاربر اطلاع رسانی شود، که همین امر در بازدهی پکیج بیتا  که از انواع پکیج بوتان همچنین بروز ایراد در عملکرد آن مانع بعمل می آورد.

بهره مندی از سیستم یخ زدگی:

بیتا قابلیت را فراهم کرده در مناطق سردسیر در صورت قرار گرفتن در محیط باز از یخ زدن قطعات پکیج جلوگیری کند.

بهره مندی از سیستم ضدنوسان:

پکیج بیتا با بهره مندی از سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی و کارکرد با حداقل فشار، آبگرم مورد نیاز را با کمترین نوسان در کوتاهترین زمان فراهم می کند. پکیج های بیتا یکی از انواع پکیج بوتان با بالاترین راندمان ۹۰ درصدی با بالاترین سطح کیفیت تولید و در اختیار هموطنان ایرانی قرار گرفته و میتوان با صرف کمترین هزینه خریدی بهینه و هوشمندانه را تجربه نمایید.البته برای تعمیر و نصب آن می توانید با تماس به تیم رضاسرویس مشکل خود را حل کنید.

 

این پست توصیه می شود

نظرات