انواع و امکانات پکیج بوتان کرج

توسط
در بوتان

پکیج بوتان کرج

گرمای منزل خود را در زمستان و خنکی ان درتابستان رابه  پکیج بوتان کرج بسپارید!

 امکاناتی که ما به شما نسبت به دیگر رقبامون ارایه می دهیم:

  • پکیج بوتان دستگاه اب قوی تر و با کیفیت تر داراست
  • ضمانت تامین قطعات و تعویض قطعات
  • پکیج بوتان کرج دارای زیبایی منحصربفرد محصول که به زیبایی قلب خانه تان ک آشپزخانه منزل شماست می افزاید.
  • پکیج توسط نصاب های ماهر و دوره دیده شرکت ما نصب می شود و هیچ هزینه اضافی بابت نصب پرداخت نمی کنید.

اما پکیج های ما مشخصات متفاوتی نسبت بهم دیگر دارند،مثلا امکانات ظاهری نظیر مجهز بودن به نمایشگر دیجیتال وسیستم عیب یاب الکترونیک ،انتخاب براساس متراژ منزل شما،بسته به شرایط آب و هوایی شهرشما که درآن سکونت دارید.و…. پس برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب که پیوست شده است توجه کنید.

 

پکیج بیتا بوتان :

پکیج بیتا بوتان از جدیدترین پکیج های ماست که بسیار قیمت مناسبی دارد وهمچنین از کیفیت بالایی بر خوردار است. شرکت بوتان با توجه به مشکلات پیش آمده در واردات قطعات و هزینه بر بودن این روال شروع به تولید پکیج بوتان بیتا با قطعات تولید داخل و قیمت بسیار مناسب نموده است.

پکیج بوتان کرج بیتا

تصویر۱-۱:پکیج بیتا بوتان

 

پکیج پارما بوتان :

پر فروش ترین پکیج دیواری ماست.دارای ۴ قطعه اصلی اروپایی  که این قطعات شامل پمپ پکیج ، شیر گاز پکیج ، برد و فن پکیج دیواری می باشد.پکیج پارما دارای سایز های ۲۴ و ۲۲ کیلووات می باشد که می تواند قسمت عمده ای از منازل مسکونی و اداری شما را پوشش می دهد. پکیج بوتان پارما با توجه به قطعات ایتالیایش دارای قیمت بسیار مناسب و رقابتی می شود و همین امر باعث فروش بیشتر این مدل نسبت به ما باقی پکیج های بوتان شده است .

 

پکیج بوتان کرج پارما

تصویر۲-۱:پکیج پارمابوتان

پکیج پاویا بوتان:

این پکیج ما دارای دارای قطعات تماما اروپایی می باشد،و مجهز به نمایشگر دیجیتال می باشد این پکیج  دارای قطعات تقریبا مشابه با مدل پرلا می باشد اما از امکانات کمتری برخوردار می باشد . پکیج پاویا تنها در سایز ۲۴ کیلووات تولید می شود.

پکیج بوتان کرج پاویا

تصویر۳-۱:پکیج پاویاپکیج

پکیج پرلاپرو بوتان:

اما پکیج بعدی که جز بهترین پکیج های ماست،این پکیج تمام قطعاتش ایتالیایی است ودرسته گرون ترازبقیه  است اما در عوض  دارای محصولات باکیفیت تری است،البته ازاین غافله هم نباید چشم پوشی کرد درحال حاضرپکیج های متفرقه یی در ایران  باعنوان ایتالیایی به فروش میرسد.اما ما برای خرید هوشمندانه شما که اطمینان  حاصل کنید محصول اصل  را از ما خریداری کردین ضمانت تامین قطعات را در نظر گرفته ایم.پکیج پرلا در ۳ سایز ۲۴ ، ۲۸ و ۳۲ کیلووات تولید و به بازار عرضه می شود.

پکیج بوتان کرج پرلاپرو

تصویر۴-۱:پکیج پرلاپرو بوتان

 

مقایسه کامل:

ساده بودن:

ییتا ——-> پارما + پاویا ——-> پرلاپر

 

 

راهنمای انتخاب پکیج بوتان کرج:

برایپکج  بوتان با توجه به اینکه در حال حاضر تمامی پکیج های بوتان به صورت دو مبدله و فن دار می باشند تنها دانستن متراژ واحد مسکونی شما مهم می باشد. اما اطلاعات ما مربوط به شهر تهران است و باتوجه به این شرایط اب و هوایی دسته بندی شده است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

 

فروشگاه اینترنتی رضاسرویس ، نمایندگی پکیج  بوتان  کرج به صورت رسمی می باشد و علاوه بر پکیج گرمایی ، کولرگازی،ابگرمکن و… را نیز در سبد محصول خود دارد. شما مصرف کنندگان محترم می توانید علاوه بردریافت اطلاعات و راهنمای پکیج بوتان هر کدام از مدلهای بوتان در زیر می توانید خرید اینترنتی پکیج بوتان را با بهترین قیمت( به قیمت کارخانه) و ضمانت تعویض ۱۰ روزه در فروشگاه اینترنتی ما تجربه نمایید.البته درصورت هرگونه خرابی میتوانید با ارتباط برقرار کردن باما ازخدمات تعمیر ما بهره مند شوید.

این پست توصیه می شود

نظرات