نمایندگی کولرگازی و اسپلیت بهی در کرج

نمایندگی کولرگازی و اسپلیت بهی در کرج

نمایندگی کولرگازی و اسپلیت بهی بعضی از مشکلات در بیشتر کولر گازی از همه رخ می‌دهد. متخصصین ما با سال‌ها تجربه و آموزش در زمینه تعمیرات کولر گازی، با این مشکلات به خوبی آشنا بوده و می‌توانند به بهترین نحوه آنها را برای شما تعمیر نمایند. اگر کولر گازی بهی با هرکدام از این مشکل ها ی رایج در کولر گازی ها مواجه شده می باشد با ما تماس گرفته تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص ما در تعمیرات کولر گازی بهی در محل و بدون نیاز به حمل و نقل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد.

فروش کولر گازی اسپلیت کرج و مجموعه رضا سرویس با بهره گیری از دانش روز دنیا و با متخصصین مجرب خود به نصب و سرویس انواع برند های کولر گازی شامل (کولر گازی سامسونگ، کولر گازی ال جی، کولر گازی بوش، کولر گازی تراست و…) و یکی از بهترین نمایندگی کولر گازی کرج حتی نمایندگی فروش کولر گازی هیوندا در کرج و نمایندگی فروش کولر گازی کم مصرف در کرج می پردازیم.

بهترین شرکت فروش کولر گازی کرج و فروشگاه کولر گازی در کرج و  فروش اسپلیت در کرج شرکت رضا سرویس می باشد. برای خرید انواع اسپلیت و کولر گازی و انواع پکیج می توانید به رضا سرویس یکی از بهترین فروشگاه کولرگازی اسپلیت کرج می باشد مراجعه کنید.

کولرگازی و اسپلیت

با توجه به اینکه سیستم های سرمایشی و گرمایشی کولر گازی بهی از حیث تنظیم نمودن دمای داخل منزل و محل کار در فصل های مختلف و ارتباط مستقیم با آسایش و راحتی انسان در خانه و همچنین با توجه به زندگی آپارتمانی این روزها که اکثر افراد درگیر آن هستند سرعت در تعمیر این وسایل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که همه ی ارائه دهندگان این محصولات باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند.

با شروع فصل گرما نیاز مشتریان بهی به نصب ، سرویس ، تعمیر ، جا بجایی و شارژ گاز کولرهای گازی بهی روز به روز در حال افزایش است که همه روزه نمایندگی های مجاز کولرگازی بهی در سراسر کشور شاهد تعداد بالایی از تماس های مشتریان بهی با واحد های رسمی بهی و نمایندگی های خدمات پس از فروش کولر گازی بهی در تهران و سایر شهرستانها بوده اند.

مشکلات رایج کولر گازی عبارت‌اند از:

  • کولر گازی روشن نمی‌شود.
  • کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • کولر گازی یک سره کار می‌کند.
  • کولر گازی سرما و باد خنک ندارد .
  • کولر گازی با صدای بلند کار می‌کند.
  • کولر گازی بوی بد تولید میکند.
  • کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
  • کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
  • کولر گازی کد ارور نمایش می‌دهد.
  • ریموت کنترل کولر گازی کار نمی‌کند.

سرویس دوره ای کولر گازی بهی

کولر گازی  و یا به عبارت دقیق تر سیستم تهویه مطبوع، هوای درون منزل شما را مطبوع می‌نماید تا شما از هوای تازه و تمیز در طول روز لذت ببرید. بنابراین، نادیده گرفتن اهمیت دستگاه کولر گازی تا زمانی که از کارکرد صحیح بیافتد می‌تواند راحت باشد. همه کولر گازی ها نیازمند سرویس دوره‌ای متناوب هستند تا بتواند در طول عمر خود به درستی کار کنند. انجام سرویس دوره‌ای شما مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌ شما در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌نماید.

کولرگازی برای اینکه هوای خنک تولید کند و تهویه هوا را انجام دهد از گازهای خانواده فریون استفاده می کند، گازهایی مانند R22-R410A اگر میزان این گازها از حد استاندارد پایین تر بیاید و یا تمام شود، توان خنک کنندگی دستگاه از بین می رود. برای رفع این مشکلات باید گاز کولر گازی تان را شارژ کنید.

چرا سرویس دوره ای کولرگازی بهی باید انجام بشود

سرویس دوره‌ای و متناوب به افزایش بهره‌وری و بره برداری  کولر گازی کمک می‌نماید و هزین ه‌های قبض برق شما را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولرگازی نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و نتیجه این می‌شود که کولر گازی باید برای مدت زمان زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور نماید که تنظیمات دمایی را عوض کنید چراکه حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپروسور سردکننده سخت‌تر کار نماید، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهید داشت.

این پست توصیه می شود

نظرات