تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری

توسط
در تعمیر پکیج

برد الکترونیک در پکیج و شوفاژ دیواری چگونه  کار می‌کند؟

 تعمیرکار پکیج و شوفاژ دیواری در کرج 

در دستگاه‌هایی که صفحه نمایشگر دیجیتال دارند، معمولا از یک برد دیگر استفاده می‌شود که با چند رشته سیم به برد اصلی متصل می‌شود. وظیفه این برد نمایش وضعیت‌های مختلف دستگاه است وظیفه دیگر این برد دریافت درخواست‌های مصرف‌کننده و اعلام آن به برد اصلی دستگاه است.

تعمیرکار پکیج و شوفاژ دیواری در کرج را در سایت رضا سرویس  با مجرب‌ترین  و تخصصی‌ترین  کارشناسان درخواست کنید.

در پکیج‌های قدیمی از برد کنترل استفاده نمی‌شود، و فقط با یک یا چند ترموستات یا آتات و چند قطعه مکانیکی کنترل می‌شدند. اما اکنون در پکیج‌ها از انواع و اقسام بردها استفاده می‌شود.برد کنترل وظیفه دارد طبق برنامه‌هایی که در کارخانه سازنده آن ذخیره شده است و نیازهایی که مصرف‌‌کننده به آن اعلام می‌کند، قطعات را کنترل کرده تا نیاز مصرف کننده برطرف شود.

در صورت هرگونه خرابی و مشکل در  دستگاه منزل شما  از خدمات تخصصی پکیج و شوفاژ دیواری در کرج  با ما در تماس باشید. در برخی از شرکت‌های سازنده، این وظایف را به دو یا سه برد محول می‌کنند تا در صورت خراب شدن، مصرف‌کننده هزینه کمتری را متحمل شود. همیشه یک برد وجود دارد، که میکروچیپ یا همان حافظه داخلی بر روی آن نصب شده و به قطعات اصلی دستگاه متصل است. به این برد، برد اصلی کنترل گفته می‌شود. برد دیگر که در اکثر مواقع با برد اصلی دستگاه ادغام شده است؛ برد جرقه‌زن گفته می‌شود. تعداد دستگاه‌هایی که برد جرقه‌زن آن‌ها از قسمت برد اصلی جدا شده است بسیار کم هستند. برد جرقه‌زن می‌تواند چسبیده به برد اصلی دستگاه یا بر روی شیر گاز یا در محوطه پایین دستگاه نصب شده باشد. در این مقاله از نحوه عملکرد برد الکترونیک در پکیج‌ها توضیح دادیم.

نمایندگی سرویس پکیج و شوفاژ دیواری در کرج با ارائه خدمات سرویس دهی در تمام مناطق کرج به رفع مشکلات و خرابی در دستگاه شما در کوتاهترین زمان ممکن می‌پردازد.

مطالب مشابه

نظرات