معرفی شرکت توشیبا

هم اکنون شرکت توشیبا در حوزه ی صنعت الکترونیک و تجهیزات برقی پس از زیمنس، سامسونگ، هیتاچی، ماتسوشیت، سونی و ال جی در مقام هفتم جهان ایستاده است.

این شرکت جهت یک پارچه سازی کسب و کار تولید ال سی دی ، همکاری مشارکتی با پاناسونیک را آغاز کرده است. برای اینکه بدانید توشیبا چگونه به این مرحله دست یافت ؛ مقاله تاریخچه شرکت توشیبا را مطالعه کنید.

بررسی تاریخچه شرکت توشیبا برای علاقه مندان به کارآفرینی میتواند بسیار جالب باشد. در سال ۱۸۷۵ تاناکا هیساشیگ میلادی اولین کارخانجات تولید تجهیزات و دستگاه‌های تلگراف در ژاپن را با نام محلی تاناکا سیزو-شو تاسیس کرد. نخستین کمپانی بزرگ ژاپن در زمینه تولید لامپ‌های چراغ برق در سال ۱۸۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد.

گام بعدی در راه توسعه این شرکت و تنوع محصولات اضافه شدن کالاهای مصرفی به محصولات آن بود. سال ۱۸۹۹میلادی نام شرکت به توکیو دنکی یا همان شرکت برق توکیو تغییر پیدا کرد. در سال ۱۹۳۹ این دو کمپانی به دلیل نزدیک بودن اهدافشان ادغام شده و به کارخانجات مجتمع تجهیزات الکتریکی بدل شدند. سپس نام شرکت به فرم کنونی آن تغییر یافت.

در نمایندگی توشیبا از تجهیزات فوق پیشرفته در تعمیر محصولات و قطعات اورجینال برای تعویض قطعات آسیب دیده استفاده می شود. مشکلات بوجود آماده برای دستگاه های توشیبا به دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شوند. تخصص اصلی کادر فنی تعمیرات توشیبا ، رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری محصولات توشیبا می باشد. ازین رو کادر فنی این مرکز به تمام قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات توشیبا مسلط بوده و با مهارتی مثال زدنی تعمیرات توشیبا را انجام خواهند داد. به گونه ای که پس از تعمیر دستگاه از عملکرد صحیح آن شگفت زده خواهید شد.

کارشناسان و متخصصین فنی نمایندگی توشیبا توصیه می کنند از باز کردن دستگاه توسط خودتان یا سایر افراد غیر متخصص جدا پرهیز نمایید. زیرا ممکن است صدمات جبران ناپذیر در پی داشته باشد. تعمیرات توشیبا در این نمایندگی شامل انواع تولیدات این شرکت از جمله : پکیج ، کولرگازی و … می باشد.

پیش از تعمیر دستگاه می توانید از خدمات مشاوره رایگان در نمایندگی توشیبا بهره‌مند شوید. نمایندگی توشیبا، مجهز به بهترین امکانات بوده و در صورت نیاز به تعویض قطعات ، این اطمینان را  به شما  می دهد که قطعه آسیب دیده با نمونه اورجینال و با کیفیت تعویض خواهد شد.