عیب یابی کولرگازی

عیب یابی کولرگازی

سروصدای کولرگازی زمانی که کولرگازی سروصدای زیادی داشته باشه بشدت طاقت فرساست و آسایش رو از ساکنان می گیرد.

  • یکی از علت ها اینست که کولرگازی در مکان نامناسبی قرار گرفته باشد،پس سریعا اقدام به جابجایی کنید.و به وسیله یک دستگاه تراز آنرا تراز بندی کنید.
  • دومین مشکل خرابی لاستیک هاست که برای عیب یابی آن رضاسرویس در کمترین زمان ممکن به عیب یابی کولرگزی شما می پردازد.
  • سومین علت ممکن است این باشد که پروانه فن به قسمتی از بدنه برخورد می‌کند و باید بررسی شود و در جای مناسب خود قرار گیرد.
  • علت آخر ممکن است مشکل از کمپرسور باشد به سراغش رفته و پیچ های آنرا بررسی کنید تا لق نباشند. آنهارا باز و بسته کنید به گونه ای که تکان نخورند.

  برق داشتن بدنه کولرگازی

باید بررسی کنیم از کجا برق به بدنه کولرگازی وصل شده است؟ ممکن است بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد  سیم ها رو بررسی می کنیم تا مشکل را حل کنیم که با تعویض سیم ها انجام می پذیرد. یکی دیگر از روش ها اینست که سیم‌های برق اتصال به کمپرسور را جدا کنیدو سپس کولر گازی رابه برق متصل کنیداگر بدنه کولر گازی برق نداد مشکل از کمپرسور است و باید اقدام به تعویض آن کرد.

فروش کولر گازی اسپلیت کرج و فروش اسپلیت در کرج مجموعه رضا سرویس با بهره گیری از دانش روز دنیا و با متخصصین مجرب خود به نصب و سرویس انواع برند های کولر گازی شامل (کولر گازی سامسونگ، کولر گازی ال جی، کولر گازی بوش، کولر گازی تراست و…) و یکی از بهترین نمایندگی کولر گازی کرج حتی نمایندگی فروش کولر گازی هیوندا در کرج و نمایندگی فروش کولر گازی کم مصرف در کرج می پردازیم.

  کمپرسور کار نمی کند درحالی که فن ها و سایر قسمت ها مشکلی ندارند

علت های متفاوتی ممکن است داشته باشد،

  • یک اینکه مشکل از ترموستات کولر گازی باشد مثلا درجه ترموستات کم باشد با زیاد کردن آن مشکل حل شود یااینکه ترموستات خراب است و باید آنراتعمیر یا تعویض کنید.
  • دو اینکه  فیلترهای خروجی عیب پیدا کرده باشند که درصورت بررسی متوجه می شوید مشکل از اینست که کثیف شده است. پس به تمیزی آن اقدام کنید.
تعمیر کولرگازی اجنرال

کولرگازی برفک می زند و سرما کم شده است

چهارعلت دارد:

  1. اینکه گاز کولر کم است و نمی‌تواند محیط را خنک کند و در همان محدوده خود یخ می‌زند بری عیب یابی بایدگاز را به اندازه لازم شارژکنید.
  2. فن خراب است و سرما را به بیرون انتقال نمی دهدو باعث یخ زدن در همان محیط کولر گازی می‌شود.دراین حالت باید فن را بررسی کنیم اگرسیم های آن قطع شده است آنهارا متصل کنید و اگر خراب شده است تعویض نمایید.
  3. ممکن است کمپرسور خراب شده باشد از تعمیر کار حرفه ای کمک بگیرید،رضاسرویس به کمک شما می آید.
  4. داخل لوله‌ها کثیف شده اند و باعث یخ زدن میشوند در این حالت برای تعمیر کولر گازی  لوله‌ها را جدا کرده و تمیز شستشو ‌دهید و در جای مناسب دوباره قرار دهید.

بهترین شرکت فروش کولر گازی کرج و فروشگاه کولر گازی در کرج شرکت رضا سرویس می باشد. برای خرید انواع اسپلیت و کولر گازی و انواع پکیج می توانید به رضا سرویس یکی از بهترین فروشگاه کولرگازی اسپلیت کرج می باشد مراجعه کنید.

مطالب مشابه

نظرات